mob-teknik-servis-BEKO-Klima Servisi mob-teknik-servis-ARÇELIK-Klima Servisi mob-teknik-servis-DAIKIN-Klima Servisi mob-teknik-servis-FUJITHERMA-Klima Servisi mob-teknik-servis-FUJITSU-Klima Servisi mob-teknik-servis-GREE-Klima Servisi mob-teknik-servis-LG-Klima Servisi mob-teknik-servis-MIDEA-Klima Servisi mob-teknik-servis-MITSUBISHI-Klima Servisi mob-teknik-servis-TOSHIBA-Klima Servisi mob-teknik-servis-VESTEL-Klima Servisi mob-teknik-servis-YORK-Klima Servisi
mob-teknik-servis-acil-beyaz-esya-klima-kombi

Ankara ve civar illerde, beyaz eşya servisi, klima servisi ve kombi servisi hizmetlerinde sürekli genişleyen hizmet yelpazesine sahibiz.


Tüm Markaların Klima Servisi


-Klima Servisi Klima Servisi

Ankara Klima Servisi beyaz eşya tamir ve onarım servisi, her gün sürekli genişleyen servis ağımız ile tüm Ankara’ya hizmet vermektedir. Klima Servisi beyaz eşya ürünleri için bakım tamir onarım hizmetlerini profesyonel ekiplerimiz tarafından Mob Teknik Servis merkezimiz (0312) 472 60 01 arayarak hizmet alabilirsiniz. Servis çağrı merkezimiz nuramasından 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Marklarının orijinal parçaları ile hemen hemen tüm arızalarınız evleriniz de tamir edilmektedir. Gerekmedikçe eşyalarınız atölyeye alınmamaktadır.Ankara’nın tüm semtlerine güvenilir profesyonel ekiplerimizce garantili tamir yapılmaktadır.

Kaliteli Orijinal Parçalar İle Yıllarca Kullanım


Mob Teknik Servis ; Sizlerin kullanmış olduğunuz çamaşır makinesi , bulaşık makinesi, buzdolabı,kombi,klimalar ve küçük ev aletlerinizin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Ankara Klima Servisi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini yapmaktadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin cihazlarının daha az arıza vermesi için düzenli bakım yaptırmanızı öneririz.

Kaliteli Hizmet Ve Müşteri Memnuniyeti


2 Saat İçinde

Hizmet taleplerinde, müşterilerimize sunduğumuz seçenek ile tüm gün evde beklemek zorunda kalmazsınız!

7/24 Hizmet

Mob Teknik Servis Merkezinden İhtiyaç Duyduğunuz Her Anda Servis Hizmeti Edinebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Yüzünüz ve Cebiniz Bayram Etsin. Kalitemiz, siz müşterilerimizin bizden duyduğu memnuniyetle eş değerdir.